Jdi na obsah Jdi na menu
 


NLP pro vaše zdraví

 Už Dr.Josepf Murphy napsal světový bestseler Moc podvědomí. Vědělo se o tom, že je možné si zdraví naprogramovat. Nikdo nevěděl kde sídlí naše podvědomí a jak to funguje. Ale výsledky svědčily o tom, že afirmace nebo-li pozitivní tvrzení zabírají a nejen na léčení. 

Hezkou knížku o tom napsala Luisa Hay s názvem Miluj své tělo. Je to autorka světového bestseleru Miluj svůj život, Síla je ve vás, Já to dokážu. A dalších mnoha inspirativních  knih. 

Až nedávno potvrdili neurovědci, že podvědomí je v našem mozku a co dělá mozek při opakování afirmací a pozitivních tvrzeních na zdraví. Jejich výzkumy na magnetické rezonanci + výzkumy kvantových fyziků potvrdily vše co už dávno učil dr. Joseph Murphy ve svých knihách a Luisa Hay také. Dokonce přišli na to co se děje v šedé kůře mozkové při modlitbách. Při modlitbě se zapojuje tzv. neokortex a stávají se z nás vysílače do Vesmíru. Proto lze na dálku léčit modlitbou a správně formulovaným přáním si.  Nejvíc o tom napsal Jiří Vokáč Čmolík ve své knížce Trhák.

Tato metoda funguje nejen na léčení sebe, ale i na uzdravení vztahů. A na jiné různé aspekty života. Například na blahobyt a na finanční svobodu .

Jen je potřeba ta správná formulace, aby jste si naprogramovali to co opravdu chcete. A ne pravý opak toho co chcete. Je dobré se o tom poradit. 

Mnoho žen, kterým jsem tuto metodu poradila a naučila je jak si sami mohou vytvořit správnou formulku si vyléčilo nejen oči, ale i pohlavní orgány, kolena od bolestí, vnitřní orgány jako jsou orgány trávicí soustavy. 

Také s tím  lze napravit vztahy. Můžete si s tím zjednodušit život a pomoci si při výchově svých dětí. Učitelé to mohou použít ve svém zaměstnání, aby se jim dobře učilo, měli třídu poslušných a dobře se učících dětí, slušně vychovaných. Jeden program, který je pro vás nejdůležitější můžete ukotvit v podvědomí na pořád za 21 dnů.

Pomohla jsem takto jedné matce samoživitelce napravit chování její dcery v pubertálním věku  Absolvovala dvouhodinovou konzultaci po SKYPE se mnou a dostala ještě pdf, aby to co se naučila nezapomněla. A usnadnila si takto život. Napsala mi pak email, že to byl nejhezčí dárek, který si k vánocům mohla dát. 

Je to tak jednoduchá metoda, že se jí může naučit každý kdo má zdravý mozek.